Manzetove knoflicky

Záruční opravy konzolí

Pozáruční i záruční opravy konzole


Než objednáte záruční opravu konzole, měli byste zjistit, jestli je pro Váš typ poškození možná. Záruční opravy konzole nejsou totiž možné vždy. Než dáte konzoli do záruční opravy, zvažte, jestli se Vám to vyplatí.

Záruční opravy se NEvztahují:

na mechanické poškození nebo závady způsobené opotřebením. Za mechanickou závadu se považuje rovněž vniknutí vody do konzole a další závady způsobené vlhkostí. Taková vlhkost může být způsobená i kondenzací. To znamená, že pokud se konzole dostala rychle ze zimy do tepla apod., tak se vevnitř mohla vysrážet vlhkost. Ve všech těchto případech se na zařízení nevztahuje záruka a není možné přistoupit k záruční opravě konzole.

Záruka rovněž zaniká přehráním softwaru, stržením plomb nebo neautorizovanym zákrokem například výměnou krytů. Ve všech těchto případech nejsou záruční opravy konzole možné.

Riziko uplatnění záruční opravy konzole:

V případě, že uplatníte záruční opravu konzole, která bude z výše uvedených důvodů zamítnuta, Vám velmi pravděpodobně bude servisní středisko učtovat plné přepravní náklady plus cenu opravy konzole. Přepravní náklady Vám mohou být učtovány bez ohledu na to, zda budete nechávat zařízení opravovat či nikoliv.

Další položkou při zamítnutí reklamace bez ohledu na to, zda je zařízení záručně opraveno či ne, je poplatek za diagnostiku a balné.

Cena pozáruční opravy konzole je v autorizovaném servisu mnohdy několikanasobně vyšší, než kolik by stejná oprava konzole stála u nás v servisu konzolí Praha 2.

Další absurdní poplatky, se kterými se můžete setkat (a to opět bez ohledu na realizaci opravy), jsou například: provize dovozce za poskytnutí autorizace k servisu a další.

Pozáruční opravy konzolí

Zasláním reklamace k záruční opravě konzole se zákazník vystavuje riziku, že bude postaven před volbu akceptovat drahou pozáruční opravu konzole i s vícenáklady, nebo zaplatit za vrácení přístroje v původním stavu.

Některé značky mají v menších městech jen jedno autorizované servisní místo. Je pak mnohem složitější vůbec přístroj do záruční opravy konzole dát. S daným servisem je také mnohem obtížnější domluva - díky malé flexibilitě musíte vždy jezdit třeba přes celé město. Oproti tomu u nás je záruční i pozáruční oprava konzole Praha 7 jednoduchá - sami si Vaši konzoli vyzvedneme a zase Vám ji dovezeme až domů!

Výhoda po-záruční opravy konzole Praha 2

Férový přístup: Když Vaši konzoli neopravíme - nic neplatíte!
Komfort: konzoli vyzvedneme ZDARMA na Vámi určeném místě a zase Vám ji dovezeme
Diagnostika: ZDARMA
Doprava: zahrnuta v ceně opravy konzole Praha 7
Jasná pravidla, která najdete jen u nás.
Definování cenového limitu, který je zavazný.

Jak probíhá pozáruční oprava konzole Praha 7?

Pokud cenový limit odpovídá závadě: účtujeme Vám pouze cenu opravy konzole. Diagnostika a doprava je zcela ZDARMA.
Pokud cenový limit opravy konzole neodpovídá závadě, kontaktujeme Vás s návrhem nového cenového limitu, který můžete schválit nebo zamítnout.
Pokud s novým cenovým limitem souhlasíte: účtujeme pouze cenu opravy konzole. Diagnostika a doprava je pro Vás zdarma.
Pokud s navýšením rozpočtu nesouhlasíte máte několik možností:
i) Pokud bylo zařízení doručeno na provozovnu osobně a bude vyzvednuto osobně, neplatíte NIC - Diagnostika je pro Vás ZDARMA, i když k opravě konzole nedošlo.
ii) Pokud jsme přístroj převzali svozem: zařízení si můžete vyzvednout na naší provozovně. V takovém případě si účtujeme administrativní poplatek 80 Kč.
iii) Samozřejmě existuje i možnost, že Vám zařízení doručíme zpět domů. V takovém případě si účtujeme administrativní poplatek 210 Kč.
iv) Je zde ještě možnost dohody o odkupu Vašeho zařízení nebo jeho recyklaci. Záleží jen na Vás, jak se rozhodnete.

Pozáruční opravy


Svůdné dámské a pánské prádlo