Opravy konzolí Wii Opravy konzolí PSP Opravy konzolí Xbox

Manzetove knoflicky Opravy konzolí

Opravy konzolí


Provádíme opravy konzolí všeho druhu - ať už jste zakoupili Xbox, Wii nebo PlayStation Portable nebo cokoliv jiného, my to umíme spravit! U nás se nemusíte bát, že nejdřív měsíc přístroje zkoumáme a pak řekneme, že opravy konzolí nejsou možné. Opravíme pro Vás jakýkoliv model.

Často se stane, že konzole spadnou, dostanou se do nich kapky tekutiny nebo prach a přestanou fungovat. Pak jsou nutné opravy konzolí. Někdy je problém najít servis, který by dělal opravy konzolí všech typů a kam byste mohli svůj přístroj jednoduše dát a nezkoumat, jestli zrovna tu Vaši umí spravit. Právě proto je tu náš servis, který dělá opravy konzolí od všech značek. Můžete se spolehnout, že Vaši konzoli opravíme!

Dobrá dopravní dostupnost - opravy konzolí Praha 2

Mnoho servisů se nachází někde ve spleti uliček na okrajích měst, jsou těžko dostupné a člověk stráví spoustu času, i když chce jen opravy konzolí. Oproti tomu u nás jsou opravy konzolí Praha 2 skvěle dopravně dostupné. Náš servis se nachází přímo v centru Prahy na stanici metra I.P.Pavlova, a tak opravy konzolí děláme třeba i na počkání. Můžete se u nás jednoduše zastavit po cestě domů nebo na nákupy a my s Vámi probereme možnosti opravy konzole.

Pokud Vám I.P.Pavlova nevyhovuje anebo nejste z Prahy, pak je pro Vás připraveno velmi komfortní řešení opravy konzolí - Váš přístroj si u Vás vyzvedneme a pak Vám ho zase dovezeme tam, kam si řeknete. A Vy přitom platíte jen cenu opravy a součástek, doprava je ZDARMA! Takové pohodlí opravy konzolí Praha 7 Vám nikde jinde nenabídnou, vyberte si proto servis, který dělá opravy konzolí nejlepším způsobem!

Rychlé opravy konzolí

Výhodné ceny opravy konzolí

Značkové servisy jsou velmi drahé a zaúčtují Vám každou, i nesmyslnou, položku. Oproti tomu u nás je cena opravy konzole nízká a navíc Vám při opravě konzolí dovezeme zařízení zdarma až domů! Nabízíme Vám skvělý servis a zároveň jsme si vědomi, že cena opravy konzolí Praha 7 je důležitá. U nás platíte jen cenu opravy konzolí a materiálu, ale doprava a diagnostika jsou zcela zdarma. Další informace o cenách najdete zde.

Všestranný servis - opravy konzolí

Máme skvělé kontakty přímo na výrobce součástek ke konzolím, a proto jsme schopni zajistit opravy konzolí opravdu všech druhů. Ať už je poškození jakékoliv, u nás v servisu najdeme způsob jak je spravit.

Jsme nejlepší servis na trhu právě díky všestrannosti, vysokému komfortu zákazníků, kvalitě oprav konzolí a velké profesionalitě. S našimi opravami konzolí neuděláte chybu!


Svůdné dámské a pánské prádlo