Manzetove knoflicky

Servis konzole - nejčastější otázky


Servis konzole

Budete umět mou konzoli opravit?

Náš servis konzolí opravuje veškeré poškození jakéhokoliv typu konzole. Nemusíte se obávat, že bychom neuměli nějaký servis konzole dotáhnout do konce. Opravujeme jak nejčastější poškození způsobené třeba spadnutím konzole na zem(a všichni víme, že to je hned) tak i méně časté závady. Náš servis konzole Praha 2 je schopný vyřešit jakoukoliv závadu! Zavolejte nám a můžete s námi servis konzole důkladně probrat a ujistit se, že ji u nás spravíme.

Musím kvůli servisu konzole nějak jezdit?

Samozřejmě, že ne! Náš servis si konzoli vyzvedne přímo u Vás doma, v práci nebo kdekoliv jinde se Vám to bude hodit a zase Vám ji tam doveze zpět po skončení servisu konzole. Dopravu hradíme my, pro Vás je zcela zdarma!(Další informace o cenách naleznete zde)

Jak dlouho servis konzole asi tak trvá?

Servis konzole je velmi rychlý. Pokud máme danou součástku na skladě, pak jsme servis konzole Praha 7 provést i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě pokud by byla oprava složitější nebo díl zrovna na skladě nebyl, trval by servis konzole déle(asi 3 týdny). Můžete se spolehnout, že uděláme vše pro to, aby servis konzole byl co nejrychlejší.

Kolik asi servis konzole stojí?

Cena servisu konzole Praha 7 velmi záleží na konkrétním poškození. Nejlepší bude, když nám zavoláte a my s Vámi servis konzole včetně jeho ceny rádi probereme. Nebo nám vyplňte internetový formulář s cenovým stropem a my Vám zaručujeme, že kdyby měl servis konzole stát víc, tak k němu nepřistoupíme a ozveme se Vám. Další informace o ceně servisu konzole najdete zde.

Servis poškozené konzole

Kde najdu kontakt na servis konzole?

Všechny kontakty jsou přehledně napsané na této stránce. Najdete tam třeba otevírací dobu servisu konzole Praha 2, kde se servis konzole Praha 7 nachází nebo telefonní číslo..

Jak si servis konzole objednám?

Víme, že každému vyhovuje něco jiného, a tak Vám nabízíme několik možností, jak si objednat servis konzole. Pokud jste z Prahy a hodí se Vám se zastavit na stanici metra I.P.Pavlova, tak se do servisu konzole Praha 2 můžete zastavit osobně, třeba po cestě z práce. Pokud se Vám I.P.Pavlova nehodí, nebo jste z jiného města, obce nebo vesnice, není nic ztraceno. Servis konzole si můžete objednat i u Vás, my pro konzoli přijedeme a zase Vám ji dovezeme až domů. V takovém případě nám můžete buď zavolat na telefonní čísla servisu konzole nebo vyplnit internetový formulář. My se Vám rádi ozveme a probereme s Vámi podrobnosti servisu konzole.

Dá se u servisu digitálů zajistit i oprava jiné elektroniky?

Samozřejmě ano! Kromě servisu konzole Praha 7 opravujeme i další elektroniku jako třeba mobilní telefony, telekomunikační techniku, počítače, notebooky a mnoho dalšího.


Svůdné dámské a pánské prádlo