Panasonic

Topics

<< < (61/62) > >>

[1] Snazim se odstraneni fotografii ze SIM karty v mem pocitaci , smazu odskrtnout ty ? Koupil jsem si fotoaparat na vyprodeji , i odstraneno mnoho fotek , ktere nebyly moje , jsem si myslel, odstranena je vsechny , takze kdyz jsem si vzal sve vlastni fotky a

[2] Panasonic Lumix dmz - TZ3 ma fialovy / purpurovy obraz prave zmenila z CCD na tomto modelu pro opravu velmi tmave ( skoro cerne ), obraz a ted mam fialove / purpurova obraz.

[3] prepnout na rozbite vypinac pro zapnuti je rozdelen

[4] Potrebujete panasonic ovladac SV- AS10 pro Mac nemate originalni dics a chcete ovladac pro Mac OS 10.4.11

[5] muj fotoaparat je zcela vycerpany , protoze nejsou pouzity na chvili, proc nebude nabijet ted ? Snazim se nabijet pres muj pocitac . Mnohokrat dekuji , Gill

[6] muj TZ3 se zapne , ale kdyz se snazim , aby se pix , je jit ne kde

[7] Muj Lumix TZ15 ma cary na displeji v obou fotoaparatu a prehravacich rezimu . Fotky jsou v poradku . Mozna, zeproblem obrazovka ?

[8] Podpora Panasonic DMC FS5 Sony SDHC SF - 8N4 8 GB pametova karta Sony SDHC SF - 8N4 8GB pametova karta funguje na Panasonic DMC FS5

[9] System O.I.S. Chyba pri zapnuti napajeni Po zapnuti fotoaparatu jsem si "chyba systemu OIS nacele . Veskere stopy toho, co mohu udelat, aby opravit ?

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version