Sega

Topics

<< < (38/39) > >>

[1] resetovani spinace uvizl

[2] Obracim se na mem systemu s hrou a po ni se objevi " Produkce by , atd. . " Vyborne obrazovka zcerna .

[3] Mam Sega 16bit , ale je zvykly start. Pak jsem stisknete na tlacitko , nic se nedeje a cervena LED dont zapnout . Zkontroloval jsem vsechny kondenzatory , hranolky , ale zadny problem nalezt ... Overil jsem si s multimetrem vsechny napeti , vse normalne .

[4] Zakoupili jsme kopii Sega Total War Shogun 2 , a dowloaded do nasi notebooku . O tyden pozdeji , nas laptop deska smazene , a nemuzeme hrat hru . Snazili jsme se ji stahnout na nasi domovske PC , ale kdyz jsme vstoupili do registracni kod klice ( EST2A -

[5] Sega Genesis ne dolu tlacitko zapnout a tak vime, ze oba regulatory prace (pouziva se na sve pratele, gen . ) port 1 nelze pouzittlacitek nahoru a dolu ( to nezaregistruje , nebo tak neco ), port lze pouzit az , ale ne dolu knofliky . tak copreoblem a jak

[6] Hra rika diskove mechaniky prazdne, nebude PLAY

[7] Muj sega jde zpomalene pak .

[8] Kde mohu najit nahradni dily za rozumnou cenu ? Hledam plochych kabelu do opticke jednotky pristroje . Jakakoliv pomoc bude appreciated.Thank vas .

[9] Sega zvladne system rezave tepelny stit jsem ziskal magistersky Sega system, ktery ma flicky rzi na tepelne stity a RF modulem . System bezi v pohode . Ja jen chci , aby to vycistit prodlouzit zivotnost tohoto systemu . Zacal jsem pouzivat brusny papir na

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version