Motorola

Topics

<< < (44/45) > >>

[1] Potrebujete pomoc telefon se nemuze pripojit k Internetu Muj telefon byl odemceny, ale to mi nedovoli se pripojit k internetu.

[2] Motorola Razr hd muj telefon vypada, ze se obcas opravdu teplo. je tu problem, bych mel mit strach o.

[3] Nechal jsem Motorola Razr 3 na starosti vcera jako obvykle. To jsem to mel vypnout a nebude znovu zapnete. Mam pripojeny jej k pocitaci pres USB nabijecky a zelene svetlo ukazuje na predni strane, ktery obvykle prichazi, kdyz se nabiji, takze neni jisty,

[4] muj EX124G mobilni telefon prijima bezdratovy signal z tracform jednoho baru a pak dva bars.Then to jde zpatky do jednoho bar.At te doby poklesu zadnou vyzvu Ja jsem making.Is problem muj mobil nebo wirless signal z tracform.

[5] Alcatel a382g telefon zmena spanelstina,,,,, Jak mohu zmenit zpet do anglicke

[6] Proces com.motorola.contacts na Droidx2

[7] sluchatkovy jack nepujde do telefonu dostatecne daleko nest zvuk az do jejich

[8] Sakra, mam Motorola Defy MB526, a kdyz s mi vyfotit to prislo z cerne nemuzu videt vec

[9] signal site rika, ze "zadna sluzba" ... v pripade, ze sim je dat do jinych Fones ... to funguje pokutu

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version