Author Topic: GoPro Hero kameru zapojit do Mac neukaze  (Read 2319 times)

allservice

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 2
    • View Profile
GoPro Hero kameru zapojit do Mac neukaze
« on: March 14, 2014, 10:11:47 AM »
Ja nevim, jestli to bude fungovat pro vas, ale fungovalo to pro me ... Problem: GoPro neni rozpoznan vasem pocitaci Mac. Mozna pricina 1: Rychle odpojit, kdyz ma spravnou funkci Eject. Najednou, vase druzstvo GoPro je vsechno, jen ne hrdina. Mozna pricina 2: Vsimli jste si Dulezite Tip pro uzivatele pocitacu Mac na strane 40 tohoto navodu? Ja taky ne! Diky, GoPro! = P Pro ty z nas, prilis ohromeni nasim novym nakupem se obtezovat s nudnou dokumentaci ... dobre, ze nam dobre slouzi, opravdu. Mimochodem, to rika, "Pri mazani souboru z pametove karty, vyprazdnit kos Pred vyjmutim pametove karty nebo odpojovani fotoaparatu." Jak opravit: Nez zacnete, vezmete prosim na vedomi, pamet a soubory jsou s nejvetsi pravdepodobnosti beze zmeny. Prosim nacteni techto souboru pomoci ctecky pametovych karet nebo jinou metodou, nez "upevneni" sveho GoPro! Nejsem prebiral jakoukoli odpovednost za skody na soubory, ktere jste sami. Omlouvam se, je to praskne. Ujistete se, ze vase pamet je ve spravnem formatu, ktere jsou nezbytne pro byti odectete GoPro. To muze vyzadovat preformatovani pametove karty. To je ta cast, kde si muzete prijit o data pro dobre, tak prosim, budte opatrni, aby zachranili, co se da, nez starting.With pametovou kartu ve spravnem formatu, a vase GoPro vypnout, pripojit fotoaparat k pocitaci Mac pomoci vhodneho kabelu. Hned po tomto, fotoaparat by mel mit zadny LCD Obrazovka Stav a pevne cervene light.Press a podrzte tlacitka napajeni, dokud se cervene svetlo blika a jakymsi symbolem USB se zobrazi na LCD Status Screen, obvykle spolu s barem pokroku baterie. To je v tomto okamziku, ze kamera by se mela objevit v seznamu zarizeni v aplikaci Finder.