Author Topic: Muj Nintendo 64 pokulhava ! Ahoj , mam Nintendo 64 ze srpna jsem ho koupil od prodejce na eBay , a ja jsem si vsiml, ze kdyz jsem pres konkretni mista v urovni , tam jemalo nebovelke zpozdeni , zatimco v jinych mistech to nevypada " t zpozdeni . Mam tri h  (Read 1093 times)

allservice

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 2
    • View Profile
N64 byl puvodne vyroben pro stare analogove CRT TV , pokud se pripojujete k digitalni televizi novejsi typ muze to byt duvod, proc se u Vas vyskytne zaostava jak mam ty hry a nepamatuji zadnou prodlevu v zadnem z nich neni , ze jsem hral je v poslednich 2 letech . Nejhorsi mozny scenar je , zeprodejce byl , jak se zbavit toho duvodu spatneho Video cip uvnitr N64 , aniz by o tom, ze tam bylproblem s tim , aby ho mohli prodat . To je duvod, proc jsem nikdy pouzit eBay jste prave nikdy nevite, co jste ziskali . Nejsem si jisty, jestli Nintendo stale podporuje tuto konzoli , ale mozna stoji za to zkusit je kontaktovat primo a zjistit, zda jsou schopni vam pomuze zjistit, co to is.Your anglictina je velmi dobra jsem pochopil vse bez problemu muj pritel.