Nintendo

Topics

<< < (64/65) > >>

[1] na muj pokemon hry cerna 2 rika, ze mam nakonfigurovat na internetu a jsem opravdu potrebuji pomoc Pouzil jsem nic ziskat auto dns kod pro kod meloetta

[2] modre svetlo na disk , dokud konzola odpojil se hry nebudou fungovat modre svetlo na disk slot oblasti konzole zustane modra . Nemohl jsem vypnout konzoli , dokud to bylo odpojeno . Ted, kdyz uz je zpatky na konzole praci ( kanalu ), ale zadny z mych disk

[3] Wii je zapnuty, ale nelze hrat hru mam wii nabidku nahoru, ale nemuzu si to hrat zadne hry

[4] na pocatecni chyby 0000FE00 se objevi

[5] Ventilator nefunguje a nemuze vypnout

[6] nebude to zapnout s Wii Fit hry vymenit baterie twicw modre svetlo vyhral t zustat na palube , takze muzeme hrat Wii Fit

[7] Tlacitka meho klasickeho regulatoru nefunguji vubec v The Legend of Zelda : Majora maska ??, a sotva pracovat v The Legend of Zelda : Ocarina of Time ( vcetne analogove packy ) .

[8] Jen koupil Wii Disney nekonecno Starter Pack - nelze precist disk - pokusil cistenim stejny problem - nekonecno zakladna muze bytproblem , protoze kdyz jenavazano spojeni na konzoli s USB udaje rozsvitirozlil druhy pak jit ven . Kdyzzbytek nastavit nasled

[9] Nechal jsem me Nintendo DS Lite dolu po schodech . To byl vypnut . Je pristal na dlazdice . Tam byl zadne viditelne poskozeni , ale kdyz jsem se otocil ji , zjistil jsem, ze moje Lego Batman 1 byl tam azpravy zazaril na obrazovce : Lego Batman : The video

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version