Author Topic: Jaka jealternativa MAC kod a kde bych Ifind to snazim nastavit sve Xbox360 elitni on-line a udrzuje zadosti a alternativni kod MAC , kde bych to nasel?  (Read 1110 times)

allservice

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 2
    • View Profile
Vydate-li se do aplikace Internet Explorer ... ( i dont vedet, jak dobre to funguje na jinych prohlizecich ) zadejte sve smerovace IP adresu . Je treba vytahnout vsechny informace , bezpecnost , a informace jako mac adresu . Xbox ma svou vlastni mac adrese, stejne jako vsechny hlavni zarizeni . alternativni mac adresu v projevu , ktery muze se prida k vasemu routeru , aby to vypadalo, ze pouze na jednom pocitaci je pouzivat , k vnejsimu svetu , ale to je jiny dlouhy pribeh . Ale ja , muzete jen najit vsechny sve smerovace informace zadanim IP adresu do vyhledavaciho radku . Pokud nevite, na IP adresu , je docela snadne najit . co je pocitac pripojen k siti , otevrete prikazovy radek a zadejte ipadress / all , a to vam da informace o ip adresy a DNS servery . Vim, ze Linksys je 192.168.1.1 , ale i dont vedet dalsi smerovace . Doufam, ze jsem pomohl . Pokud opravdu chcete podrobny explination o tom, comac adresa je jen napiste mi na sandoval101496@live.com nebo primou otazku me.Hope jsem pomohl , Elias