GoPro

Topics

<< < (29/30) > >>

[1] Stahnul jsem aktualizaci firmwaru pro sve GoPro Hero Video s LCD BacPac . Sledoval jsem pokyny a video o tom, jak procedd a vse se zdalo jit dobre . Funkce fotoaparatu spravne , ale ted muj pocitac neni Loger rozpozna , kdyz je pripojena pomoci dodavaneho

[2] Was Your Dad Right When He Told You To A Deadly Mistake Uncovered On Traffic Powerline Review And Ho

[3] wiil nelze prehrat na televizoru nebo pocitace

[4] Ahoj , koupil jsem ccamera pred 2 dny a nelze ji pouzit k videu , ja nechapu, proc , protoze mam 4 GB trida 6 HD kartu . kdyz jsem stisknete tlacitko pro spusteni nahravani , jen vidim na prvni obrazek , kdyz jsem zkontrolovat oout s mym notebookem . Rad

[5] moje kamera pri stisknuti nahravaciho tlacitka se zaznamena na 1 sekundu a stop.then pozdeji to bude deleated , kdyz jsem ji zapnout a vypnout

[6] Ahoj , mam problem s moji GoPro hrdinou .. kdyz chci nahrat video , velmi rychle se to nahrava .. napriklad natacime 1 minuta , zaznamenava po dobu 3 sekund .. Mam SDHC 8GB Class 4 memory stick .. Muzete mi pomoci , prosim ?

[7] Dobry den, mam problem s moji GoPro 3 Black Edition ,tlacitko wifi je prilepena a je aktivovana trvale , kdyz jsem vypnout wifi s hlavnim menu , je zapnout inmediately . Vypada to, ze je stisknutotlacitko wifi celou dobu aGoPro neuznavaji 2 tlacitka stisk

[8] muj novy Dell lap top nebude reconise muj tri roky stary jit pro to porad prijde ridic doslo k zavade

[9] Muj pocitac nerozpozna muj Go Pro kamery

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version