HP

Topics

<< < (51/52) > >>

[1] Musim zmenit svuj adminastor k memu hlavnimu uvodni obrazovka a nyni je pod Host . Nemohu chabge bez pruchodu kodu , a ja nevim, co to je . Jak mam resetovat pristupovy kod na serveru. strana . Nemuzu nic zmenit s nim ven .

[2] HP EliteBook 2530p Klavesnice nefunguje bezdratove dila mys , aleklavesnice neni jako muj laptop se hesla jsem schopen pristupovat jakoukoliv pomoc oceni

[3] heslo neni pocitac uzamcen je nyni pocitac nelze spustit pro domeny heslo agen

[4] prehrati ventilatoru na HP Pavilion praci pak vypne a zcerna .

[5] zaves mezi obrazovkou a pripad se zda byt prilepena na konci, kde se nachaziikona zamku malym otvorem . To je oddeluje krytinu na obrazovce v tomto miste .

[6] Ahoj , muj klavesnice nefunguje na mem HP Compaq 6730s Notebook co mam delat ? klice t , y a ^ nefunguji

[7] Pomalu podnozka Ahoj , muj notebook ma hardwarovou problem , bezi velmi pomalu a po 15 - 20min zcela zablokovana

[8] paleni VHS na DVD disk na notebooku HP w / Roxio problemu . Vse, co se objevi zaznam a rika mi , ze dokoncila , ale kdyz jsem se ho prehrat , ze zastavi na urcitem miste a do filmu . Ja pouzivam sony 120mm/4.7GB 16x/1x disky . Nejsem si jisty, jestli je p

[9] mt877 - 96kbx - dh6jq - txxop - gm4fj

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version