JVC

Topics

<< < (68/70) > >>

[1] I cant getJVC GR HD1 pro zachyceni v HD . PROGRAM JE COREL VIDEO STUDIO PRO . Zachycuje IN DV perfektni, ale JiT HD A je to jen GRID barev .

[2] Mam starou JVC GZ MG21 , ze jsem se snazil pouzit s novejsi pocitace se systemem Windows Vista . Co potrebuji ke stazeni , aby byly kompatibilni ? Dekuji moc

[3] Kdyz jsem otevrel dvere pro spusteni nahravani videa nebo prehravanidisku nespusti a napajeni a pristupu svetla blikaji stridave . Mirny tlak na Hinch muze delat to prijde dobry . Jsem byl poucen , aby formatovat pevny disk , ale nemam informace , jak na

[4] ukazuje kondenzace

[5] Nedavno jsem si koupil JVC GZ HM 650 . Format se zda byt MTS . Jak prevest do normalniho videa file.And , jak integrovat vsechny soubory

[6] Dobry den pane Mam gr - d340ek model JVC , ale i dont vedet, jak se mohu pripojit tuto kameru s PC a prenaset svuj video , prosim , reknete mi , jak to mam udelat ?

[7] Mam GZ - MG 155U . Je unabled automaticky zaostrit nic . Nekdy jsem schopen se soustredit someting pomoci zoomu

[8] Nemohu transfer video souboru z JVC GR - DVX 400EG do PC .

[9] Kdyz jsem stisknete tlacitko pro vysunuti , motor nebezi a pasky nevyjde . Baterie je v poradku . Take stale chyba " Jednotka v rezimu Safeguard Vyjmete a znovu pripojte baterii " .

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version