Hitachi

Topics

<< < (61/62) > >>

[1] Dokonceni Mohu dokoncit svuj nahrany Mini DVD na jinem cam ? Napriklad jsem nahral na Hitiachi a chci dokoncit na Sony . Take musim dokoncit drive, nez mohu pouzivat svuj USB kabel a displej na mem PC ?

[2] jak se vam dokoncit Nejsem si jisty, co moje cislo modelu je na mem hitachi DVD videokamery . Nelze zobrazit zaznam na mem PC nebo DVD prehravac . Jsem evidentally ztratili kabel, ktery muze prijit s videokamerou , je tam neco, co muzu udelat ...

[3] delat kopii puvodniho disku na modelu DZ- gx20a jsem nahrat hudbu, kterou jsme zpivat pred kostelem a tam jsou nekteri clenove , kteri by chteli mit kopii sve vlastni , a ja nevim , co mam delat , kdyz jsem dokoncit to

[4] Software muze ibuy software dolu zatizeni videa z me kamery na mem pc a na jiny disk

[5] POTrEBA finalizace DVD jsem si koupil Hitachi DZ - MV730A , potrebuji pomoc finalizaci DVD . Ja nevim, jak to udelat , nebo muze mi nekdo poslat soubor PDF na muj e-mail : lehungba@yahoo.com . Dekujeme videokamery Hitachi DZ - MV750A

[6] Kde mohu pripojit muj AC adapter a USB kabel k videokamere ? ? Mate problemy s umistenim na videokamere , kde pripojte sitovy adapter a USB kabel finalizovat disk ? ?

[7] PLAY BACK kazete Hi8 Muzes mi rict, jestli muzete prehravat Hi8 pasky na 8mm videokamery diky Hitachi VM - E568LE

[8] finalizaci disku , kdyz jdu do menu ma pouze dic operace a neukaze se Finalize

[9] Jak mohu zobrazit zaznam nahrany na disku DVD - videokamery ?

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version