Nintendo

Topics

<< < (65/66) > >>

[1] na pocatecni chyby 0000FE00 se objevi

[2] Ventilator nefunguje a nemuze vypnout

[3] nebude to zapnout s Wii Fit hry vymenit baterie twicw modre svetlo vyhral t zustat na palube , takze muzeme hrat Wii Fit

[4] Tlacitka meho klasickeho regulatoru nefunguji vubec v The Legend of Zelda : Majora maska ??, a sotva pracovat v The Legend of Zelda : Ocarina of Time ( vcetne analogove packy ) .

[5] Jen koupil Wii Disney nekonecno Starter Pack - nelze precist disk - pokusil cistenim stejny problem - nekonecno zakladna muze bytproblem , protoze kdyz jenavazano spojeni na konzoli s USB udaje rozsvitirozlil druhy pak jit ven . Kdyzzbytek nastavit nasled

[6] Nechal jsem me Nintendo DS Lite dolu po schodech . To byl vypnut . Je pristal na dlazdice . Tam byl zadne viditelne poskozeni , ale kdyz jsem se otocil ji , zjistil jsem, ze moje Lego Batman 1 byl tam azpravy zazaril na obrazovce : Lego Batman : The video

[7] moje wii se nezapne vubec meho maleho bratra ztv pad na Wii . Wii je v perfektnim stavu, krome toho, ze by si nektery z disku . sel jsem v ramci teto webove stranky o tom, jak to opravit . to mi rekl, rozebrat na Wii . Sledoval jsem presny postup a delal

[8] Mam Gameboy SP . minuly tyden jsem ztratil her z Game Boy . Nyni je zobrazeno 0000 / 0000 . Jak mohu obnovit tyto hry pls pomozte mi .

[9] zelena kontrolka se rozsviti , aledisplej je prazdny na TV

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version