Huawei

Topics

<< < (72/73) > >>

[1] Pls ja potrebovat SIM site odblokovaci kod pro Huawei U 8650 - 1 z Tigo Tanzanie, IMEI: 862076012040587 Android Operacni system, zamcene Tigo

[2] Je tam zpusob, jak zjistit, jestli moje textova zprava byla prectena neni prave obdrzel android Huawei telefon, chci vedet, jestli moje textova zprava byla prectena a to nejen v pripade, ze byla prijata.

[3] Muj Android Fusion bylo upusteno do vody a nyni se nezapne upustil jsem telefon do vody vcera v noci a vlozte jej do ryzi pres noc. Je zapnute po dobu asi 5 minut a pak zcernala a nebude znovu zapnete. Musim vymenit telefon, nebo jen na baterii?

[4] Aplikace com.android.huawei.keypad programovani (proces com.android.huawei) byla neocekavane ukoncena

[5] jak najit mac adresu pro Huawei 8655-1 Model Huawei stoupani 200 android 2.3

[6] m865 MUVE bily mobilni telefon kriket CDMA reseni skody zpusobene vodou na opravy poskozeni vodou telefon Huawei m865 MUVE mobilniho telefonu.

[7] Klesl telefon a obrazovka zhasne, kdyz je telefon zapnuty, na obrazovce zustane tmavy, i kdyz volani projit

[8] Jak mohu odblokovat svuj HUAWEI obrazovku, i forgort svuj e-mail a jsem heslo imei357294046373385

[9] odebrat vzorek heslo Huawei u8185-1

Navigation

[0] Up one level

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version